Messenger Lite

Messenger Lite dla iPhone

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 148.0

Im prostsze, tym lepiej

Messenger Lite to aplikacja społecznościowa i komunikacyjna, która działa równie dobrze jak Facebook Messenger . Jedyną różnicą jest to, że jest lżejszy w taki sposób, że zajmuje mniej miejsca w pamięci i zużywa mniej danych mobilnych . Ma prostszy interfejs, który nadal zapewnia sprawne funkcje przesyłania wiadomości, co jest idealne dla osób poszukujących prostszej aplikacji do czatu.

Posłaniec na diecie

Facebook Messenger osiągnął mile, jeśli chodzi o poprawę ich usług, dodając inne funkcje w swojej aplikacji, które pozwalają robić więcej niż tylko wysyłać i odbierać wiadomości. W rzeczywistości stał się wszechstronną aplikacją, w której możesz wysyłać dokumenty i pliki, skanować kody QR, a nawet grać w gry samodzielnie lub z innymi. Istnieją również opcje dostosowywania, takie jak zmiana kolorów czatu, ustawienie zdjęcia czatu i przypisywanie pseudonimów członkom czatu. Chociaż są to niewątpliwie imponujące funkcje, które zwiększają przyjemność korzystania z aplikacji, nie można również zaprzeczyć, że większość tych dodatków jest niepotrzebna i pokonują cel posiadania aplikacji do przesyłania wiadomości, która nie będzie mylić użytkowników z jej złożonością.

Messenger Lite jest wolny od wszelkich obciążeń, które przenoszą inne rozszerzenia i funkcje. Oczywiście, są użytkownicy, którzy doceniają większość działań, które ma Facebook Messenger, ale są też ludzie, którzy wolą bardzo prostą aplikację do czatu, która może dostarczyć najbardziej podstawowych, ale niezbędnych funkcji, jakich się od niej oczekuje. To jest dokładnie to, czym jest Messenger Lite. Można powiedzieć, że jest to odchudzona wersja aplikacji Facebook Messenger, ponieważ brakuje jej ciężaru, który niesie ze sobą oryginalny komunikator. Oprócz mniejszej ilości zakłóceń w interfejsie, który nie mieszałby się z podstawową funkcją, Messenger Lite jest w rzeczywistości lżejszym plikiem, który można pobrać i używać z jak najmniejszą ilością danych mobilnych.

Wykonywanie pracy

W programie Messenger Lite brakuje wielu dodatków, ale możesz mieć pewność, że nie sprawiają, że aplikacja jest mniej nudna. Nie ogranicza się wyłącznie do wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych. Użytkownicy mogą nadal cieszyć się wymianą emotikonów i przesyłaniem multimediów ze sobą. Za wyjątkiem braku opcji dostosowywania i gier, Messenger Lite działa tak samo jak Facebook Messenger. Będziesz nadal otrzymywać powiadomienia, będziesz mógł sprawdzać, kto jest online, i tworzyć czaty grupowe, dzięki czemu będziesz mógł komunikować się ze wszystkimi znajomymi lub członkami rodziny za pomocą jednego okna czatu.


Powrót do podstaw

Messenger Lite jest bardzo przyjazny dla użytkownika i idealny dla osób, które po prostu chcą gładko płynącej aplikacji do czatu, która ułatwia komunikację. Nie ma dodatkowych kolumn i przycisków, które mogłyby prowadzić do dodatkowych funkcji, co może być mylące, zwłaszcza dla tych, którzy nie są zaznajomieni z wiadomościami czatowymi. Interfejs Messenger Lite jest łatwy do opanowania i nawigacji.

Zalety

  • Łatwa nawigacja
  • Zorganizowany i schludny interfejs
  • Nie zużywa danych mobilnych
  • Zajmuje mało miejsca do przechowywania

Wady

  • Brak opcji dostosowywania
  • Nie obsługuje filtrów twarzy
  • Nie można przeglądać opowieści

Najczęściej pobierane Sieci społecznościowe na iphone

Messenger Lite

Download

Messenger Lite 148.0 dla iPhone

Opinie użytkowników o Messenger Lite

Czy próbowałeś Messenger Lite? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla Messenger Lite

Przeglądaj aplikacje

×